KONST / Litografier / Grafiskt blad 15914080
nr 1591 4080
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Signerad, numrerad 15/150. Bildmått: 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 50x60 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
måndag 22 januari 2024
kl 18:44:52
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund